Noble Matter cover
Noble Matter logo

Noble Matter

claimed-flag
Antwerpen, Belgien
Branding. Webdesign. Marketing.
Noble Matter ist ein Branding- und Digitalstudio im Zentrum von Antwerpen, Belgien. Wir entwickeln Marken, digitale Produkte und das daraus entstehende Wachstum – vom ersten Logo bis zur Kampagne, die Kunden gewinnt. Noble Matter ist der neue Name von Creative Hero. Dasselbe Unternehmen, dieselbe USt-IdNr., dieselben Menschen. Die auf diesem Profil präsentierten Arbeiten wurden unter diesem Namen umgesetzt. Was uns anders macht: Sie arbeiten direkt mit dem Gründer und nicht mit einem Junior-Account-Manager, der Ihr Briefing weitergibt. Intelligente KI-Tools ermöglichen es uns, die Leistung einer großen Agentur mit dem Fokus eines Spezialisten zu liefern – ohne den zusätzlichen Kostenaufwand, den Sie normalerweise dafür bezahlen. Seit 2023 haben wir mehr als 150 Projekte für über 25 wiederkehrende Kunden in den Bereichen Gastronomie, Nachtleben, Einzelhandel, Automobil, Beauty und Events umgesetzt. Vom einzelnen Restaurant in Antwerpen bis zur internationalen Gruppe: derselbe Ansatz, derselbe Standard. Unser Angebot basiert auf drei Säulen. Marke: Positionierung, Naming, Identität, Texte und Anwendungen. Digitale Produkte: Websites, Onlineshops, Web-Apps, mobile Apps und individuelle Plattformen. Wachstum: SEO, KI-Sichtbarkeit, Meta- und Google Ads, Social Media, E-Mail-Marketing, Video und Motion Design. Der Preis wird im Voraus festgelegt. Eine One-Page-Website gibt es ab 995 Euro, eine Unternehmenswebsite ab 2.500 Euro, einen Onlineshop ab 4.995 Euro und ein vollständiges Branding ab 1.500 Euro. Keine Überraschungen im Nachhinein. Wir arbeiten mit Kunden, die wie wir wachsen und die Besten in ihrem Bereich sein wollen. Wir sprechen Niederländisch, Französisch und Englisch.
5 Personen im Team
Spricht Niederländisch, Französisch, Englisch
30 Projekte in ihrem Portfolio
Sortlist Mitglied seit 2026
Gegründet 2022
Noch keine BewertungSchreiben Sie die erste Bewertung


Dienstleistungen

19 Dienstleistungen angeboten von Noble Matter

Dienstleistungen
Projekte

Bewertungen
Ab

  • Beschreibung
    Wij bouwen websites op maat, zonder standaardsjablonen. Elk ontwerp vertrekt van jouw merk en jouw doelgroep, en wordt zo opgebouwd dat de site snel laadt, meteen goed staat op mobiel en gevonden wordt in Google. De prijs ligt vooraf vast dus geen verrassingen achteraf. Doorlooptijd is 1 tot 4 weken. Webshops in Shopify of WooCommerce, afgestemd op hoe jij verkoopt. We denken mee over de productstructuur, het bestelproces en de betaalmethodes, en zorgen dat de shop snel blijft ook als je catalogus groeit. Koppelingen met voorraad, boekhouding of verzending zijn mogelijk. Je beheert producten en bestellingen daarna volledig zelf.
    Skills in Webseitengestaltung (13)
    Website EntwicklungCMS EntwicklungWeb PrototypingKleinunternehmen WebdesignE-Commerce-Web-EntwicklungWebsite EntwicklungE-Commerce-Website-DesignHomepage-DesignWeb-Grafik-DesignWebdesign+3
    Referenzen in Webseitengestaltung (19)
    Zero Limits Agency: webdesign voor reizen en conciergediensten - Webseitengestaltung
    VIP Lounge: webdesign en drukwerk voor luxe personenvervoer - Webseitengestaltung
    The Villa: website en e-mailmarketing voor een nachtclub - Webseitengestaltung
    Studio Morgen: website en interne sales-cockpit als webapp - Webseitengestaltung
    Kunden in Webseitengestaltung (4)
    Zero Limits AgencyReise & Freizeit
    VIP LoungeTransport
    The Villa AntwerpUnterhaltung & Events
    Studio MorgenSoftware & Computerservice

    Erfahren Sie mehr über Webseitengestaltung


  • Beschreibung
    Wij bouwen merken die blijven hangen. Het vertrekt bij positionering: wie ben je, voor wie ben je er en waarom zou iemand voor jou kiezen. Daarna vertalen we dat naar een volledig visueel systeem met logo, kleurpalet, typografie, beeldtaal en tone of voice. Je krijgt brand guidelines waarin alles vastligt, zodat je merk er overal hetzelfde uitziet. Op je website, je social media, je drukwerk en je verpakking. Logo of starter branding vanaf 750 euro, volledige branding met logo en huisstijl vanaf 1.500 euro, uitgebreide brand guidelines vanaf 2.950 euro. We werkten aan merken in horeca, nightlife, retail, automotive, beauty en events. Doorlooptijd is 2 tot 5 weken afhankelijk van de scope. Je werkt rechtstreeks met de oprichter, geen junior account managers.
    Skills in Markenbildung & Positionierung (13)
    Markenbildung & PositionierungBrand IdentityPositionierungCorporate BrandingMarkenbildung & PositionierungMarkenidentität DesignBranding-MarketingBranding PositionierungBusiness-BrandingCorporate Branding+3
    Referenzen in Markenbildung & Positionierung (6)
    VH Consult: logo en merkidentiteit voor een consultant - Markenbildung & Positionierung
    Bring Back Ibiza: merkidentiteit en campagnesite voor een trance-event - Markenbildung & Positionierung
    Travel Atelier Verbeken: logo en huisstijl voor een reisbureau - Markenbildung & Positionierung
    AV Automotive: branding en website voor autohandel - Markenbildung & Positionierung
    Kunden in Markenbildung & Positionierung (4)
    Vanhoogten ConsultUnternehmensberatung
    Bring Back IbizaUnterhaltung & Events
    Travel Atelier VerbekenReise & Freizeit
    AV AutomotiveAutomobil

    Erfahren Sie mehr über Markenbildung & Positionierung


  • Beschreibung
    Een logo is nog geen huisstijl. Wij bouwen het volledige visuele systeem eromheen: logovarianten voor elk formaat, kleurcodes in RGB en CMYK, typografie, iconografie, patronen en kant-en-klare templates voor social media en drukwerk. Alles wordt vectorieel aangeleverd en drukklaar gecontroleerd, zodat je drukker geen vragen meer heeft. Je krijgt de bronbestanden mee, geen gesloten pakket. Logo of starter branding vanaf 750 euro, volledige huisstijl vanaf 1.500 euro, uitgebreide brand guidelines vanaf 2.950 euro. Van restaurantmenu's tot autobelettering en clubaffiches: we ontwerpen voor print en digitaal in exact dezelfde stijl, zodat je merk overal klopt.
    Skills in Grafische Identität (12)
    Brand IdentityCorporate IdentityCorporate Identity DesignVisual IdentityGrafische IdentitätLogo-Grafik-DesignMarkenidentität DesignBranding Grafik-DesignGrafik-Design-DienstleistungenIdentity Design+2
    Referenzen in Grafische Identität (12)
    Zero Limits Agency: webdesign voor reizen en conciergediensten - Grafische Identität
    VH Consult: logo en merkidentiteit voor een consultant - Grafische Identität
    Sedobi: brochure en roll-up in één visuele lijn - Grafische Identität
    Refine: brochure en grafisch ontwerp voor interieurstyling - Grafische Identität
    Kunden in Grafische Identität (4)
    Zero Limits AgencyReise & Freizeit
    Vanhoogten ConsultUnternehmensberatung
    Sedobi Sleep & WellnessEinzelhandel
    RefineImmobilien

    Erfahren Sie mehr über Grafische Identität


  • Beschreibung
    Webshops in Shopify of WooCommerce, gebouwd rond hoe jij verkoopt. We denken mee over de productstructuur, de filters, het bestelproces en de betaalmethodes, en zorgen dat de shop snel blijft ook als je catalogus groeit. Koppelingen met voorraadbeheer, boekhouding of verzending zijn mogelijk. Je beheert producten, prijzen en bestellingen daarna volledig zelf, zonder ons nodig te hebben voor elke wijziging. Productpagina's worden meteen SEO-klaar opgezet, want een shop die niet gevonden wordt verkoopt niets. Een webshop start vanaf 4.995 euro. Meer producten of maatwerk betekent een hogere prijs, maar je kent de scope en het bedrag altijd vooraf. Doorlooptijd is 4 tot 8 weken.
    Skills in E-Commerce (12)
    E-CommerceE-Commerce-EntwicklungE-Commerce-Web-EntwicklungE-CommerceE-Commerce-DesignE-Commerce-MarketingE-Commerce SEOE-Commerce-Web-DesignE-Commerce-Web-EntwicklungE-Commerce-Website+2
    Referenz in E-Commerce (1)
    Numaxx Beauty: Shopify-webshop en maandelijkse Meta-campagnes - E-Commerce
    Kunde in E-Commerce (1)
    Numaxx BeautyE-Commerce

    Erfahren Sie mehr über E-Commerce


  • Beschreibung
    Wij nemen je social media volledig over of vullen aan waar het knelt. Contentplanning per maand, eigen beeld en design, captions in jouw stem en posten op het moment dat jouw publiek effectief kijkt. Elke post wordt gemaakt in jouw huisstijl, niet in een sjabloon dat er voor iedereen hetzelfde uitziet. Feed posts, stories en reels horen er standaard bij, samen met een maandelijkse rapportage over wat werkte en wat niet. We doen dit voor restaurants, clubs, beautymerken, retail en automotive in Antwerpen en heel België. Instagram, Facebook, TikTok en LinkedIn. Je werkt rechtstreeks met de mensen die de content ook echt maken.
    Skills in Social Media (12)
    Social MarketingSoziale InhaltsstrategieSocial-Media-StrategieSocial Media ManagementSocial Media MarketingSocial Media KampagneSocial Media KampagneSocial-Media-StrategieSocial Media KampagneSocial-Media-Inhalte+2
    Referenz in Social Media (1)
    Numaxx Beauty: Shopify-webshop en maandelijkse Meta-campagnes - Social Media
    Kunde in Social Media (1)
    Numaxx BeautyE-Commerce

    Erfahren Sie mehr über Social Media


  • Beschreibung
    Advertenties die verkopen, niet advertenties die er mooi uitzien. We draaien campagnes op Meta, dus Facebook en Instagram, en op Google Ads en YouTube, met eigen creatives in jouw huisstijl. We starten altijd met de vraag wat een klant jou mag kosten. Daarna bouwen we de doelgroepen, schrijven we de advertentieteksten, maken we het beeld en zetten we retargeting op zodat je niet betaalt voor mensen die nooit gaan kopen. Elke maand krijg je een rapport dat leesbaar is, met wat er verdiend werd en wat de volgende stap is. We doen dit onder meer voor nightlife, horeca, beauty en automotive. Je advertentiebudget gaat rechtstreeks naar het platform, wij factureren enkel ons werk.
    Skills in Onlinewerbung (12)
    OnlinewerbungGoogle AdsFacebook-WerbungYoutube AdvertisingRetargetingSoziale Media WerbungAdwordsGoogle WerbungGoogle AdwordOnline-Werbung+2

    Erfahren Sie mehr über Onlinewerbung


  • Beschreibung
    Vindbaar worden in Google en in AI-antwoorden. We starten met een technische audit en zoekwoordonderzoek, en pakken daarna aan wat effectief het verschil maakt: paginastructuur, laadsnelheid, interne links, teksten en schema-markup. We doen ook GEO, generative engine optimization, zodat jouw merk correct geciteerd wordt door ChatGPT, Perplexity en Google AI Overviews. Daar eindigen steeds meer zoekopdrachten, en het is een ander spel dan klassieke SEO. Lokale SEO voor Antwerpen en omgeving hoort erbij: Google Business Profile, lokale schema en NAP-consistentie. Elke maand krijg je een rapport met rankings, klikken en de volgende stap. We werken met echte cijfers uit Search Console en analytics, niet met vuistregels.
    Skills in SEO (12)
    Local SEOSEO AuditSEO AnalyseGoogle SEOOrganische-SEOSEO-MarketingSEO StrategieSEO -AuditSEO -OptimierungSEO+2
    Referenz in SEO (1)
    Paesano: website en lokale SEO voor een restaurant - SEO
    Kunde in SEO (1)
    PaesanoRestaurants

    Erfahren Sie mehr über SEO


  • Beschreibung
    Teksten die klinken zoals jouw merk en die mensen doen klikken, bellen of kopen. Websitecopy, advertentieteksten, e-mails, social captions, productteksten en blogartikelen. We starten met een tone of voice die past bij wie je bent en bij wie je wil aanspreken. Daarna schrijven we in die stem, consequent over alle kanalen heen. Nederlands, Frans en Engels zijn mogelijk. Bij websites en webshops schrijven we meteen SEO-bewust, dus met de zoekwoorden waar je klanten effectief op zoeken, zonder dat de tekst leest als een zoekmachine. Vlot leesbaar blijft de eerste eis.
    Skills in Textgestaltung (14)
    Texten WerbungCreative CopywritingDigital CopywritingWebsite-TexterstellungTexten WerbungCreative CopywritingNarrative CopywritingAnzeigenkopieMarkenkopieInhaltskopie+4
    Referenz in Textgestaltung (1)
    Shato: drietalige B2B-website voor premium event rentals - Textgestaltung
    Kunde in Textgestaltung (1)
    ShatoUnterhaltung & Events | national

    Erfahren Sie mehr über Textgestaltung


  • Beschreibung
    Nieuwsbrieven die mensen effectief openen. Wij ontwerpen en schrijven de mails, bouwen ze in jouw e-mailplatform en versturen op het juiste moment. Elke mail zit in jouw huisstijl, werkt op mobiel en linkt door naar de juiste pagina. We zetten ook automatische flows op: welkomstmails, herinneringen voor een verlaten winkelmandje, verjaardagsacties of een reeks die nieuwe leads warm maakt. We werken met Mailchimp, Klaviyo, Brevo en de mailmodule van Shopify of WooCommerce. Wekelijks, maandelijks of per campagne, in het ritme dat bij jou past. Cijfers over openingen, klikken en omzet krijg je er standaard bij.
    Skills in E-Mail-Marketing (11)
    E-Mail-MarketingMarketing-AutomatisierungEmailingE-Mail-Marketing-AutomatisierungE-Mail-Marketing-KampagneMail-AutomatisierungEmail-MarketingMarketing-AutomatisierungsberatungCRM E -MailingCRM E -Mailing+1
    Referenzen in E-Mail-Marketing (2)
    The Villa: website en e-mailmarketing voor een nachtclub - E-Mail-Marketing
    Kunden in E-Mail-Marketing (2)
    The Villa AntwerpUnterhaltung & Events
    CarreUnterhaltung & Events

    Erfahren Sie mehr über E-Mail-Marketing


  • Beschreibung
    Mooi is niet genoeg. Een interface moet duidelijk maken wat mensen moeten doen, zonder dat ze moeten nadenken. Wij ontwerpen schermen voor websites, webshops en apps die logisch aanvoelen op de eerste klik. We werken met wireframes en klikbare prototypes, zodat je het kan testen voor er ook maar een regel code geschreven is. Daarna leveren we een design system met componenten, zodat alles consistent blijft als je later uitbreidt. Toegankelijkheid zit erin verwerkt: voldoende contrast, werkbare tabvolgorde en een structuur die ook met een screenreader klopt. Dat is geen extra, dat hoort er gewoon bij.
    Skills in Ergonomie (UX/UI) (13)
    Ergonomie UX UIUser Experience OptimizationUX OptimierungUX DesignErgonomie (UX/UI)Ergonomie UX UIUI UXBenutzerzentriertes DesignUser Interface DesignUX Research+3
    Referenzen in Ergonomie (UX/UI) (4)
    HP Motors: website voor aankoop en verkoop van wagens - Ergonomie (UX/UI)
    Kollaborate: platform en mobiele app voor merken en creators - Ergonomie (UX/UI)
    Derma Art: tweetalige kliniekwebsite met eigen CMS - Ergonomie (UX/UI)
    Shato: drietalige B2B-website voor premium event rentals - Ergonomie (UX/UI)
    Kunden in Ergonomie (UX/UI) (4)
    HP MotorsAutomobil
    KollaborateInternet
    Derma ArtBeauty
    ShatoUnterhaltung & Events | national

    Erfahren Sie mehr über Ergonomie (UX/UI)

Benötigen Sie eine dieser Dienstleistungen?

Fragen Sie Noble Matter nach einem Angebot und erhalten Sie in kürzester Zeit eine Antwort.



Team

5 Mitglieder in Noble Matter's Team

Einfache Kontaktaufnahme mit Noble Matters Team

Senden Sie ihnen eine Nachricht und erhalten Sie in kürzester Zeit eine Antwort.



Bewertungen

Noch keine Bewertung für Noble Matter

Haben Sie mit Noble Matter gearbeitet?

Teilen Sie Ihre Erfahrungen mit uns.

Eine Bewertung schreiben

Kontakt

Kontaktdetails von Noble Matter

Details


  • HeadquarterFrankrijklei 5, Antwerpen, België